Střešní neotevíravý světlík VELUX CFP

Neotevíravý světlík VELUXStřešní světlík CFP je zcela bezúdržbový, neotvíravý, se zasklením izolačním dvojsklem a kopulí. Neotevíravý střešní světlík je navržen pro umístění do obytných i průmyslových budov. Střešní světlík VELUX CFP má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Okno s propracovaným designem a kvalitními technickými parametry navržené i pro náročné použití v obytných prostorách, s možností osazení vnitřního dekorativního a zastiňovacího prvku.
Střešní světlík CFP je svou konstrukcí bezúdržbový, s kopulí akrylátového skla ve variantě čiré nebo opálové.

Zasklení světlíku CFP

Energeticky úsporné izolační dvojsklo s dobrými zvukově izolačními vlastnostmi a zvýšenou odolností vůči mechanickému poškození (vnitřní i vnější sklo).

Základní součásti světlíku CFP

  • Rám okna z tvrzeného PVC včetně zasklení
  • Kopule z akrylátového skla

Nabízené světlíky ve slevě

Světlík VELUX CFP Světlík CFP od firmy VELUX
Logo VELUX
Střešní světlík CFP pro stavební výplně do ploché střechy průmyslových i bytových objektů s výraznou slevou. Střešní světlík VELUX CFP s neotevíravým oknem do ploché střechy.

Neotevíravý světlík CFP do ploché střechy přivádí do místností denní světlo a čerstvývzduch a vytváří tak zdravé prostředí pro bydlení.

Kopule světlíku CFP

Akrylátové sklo ve variantách:

  • čiré
  • opálové

Vnější kopule světlíku je možno dodat v čirém provedení, tak v opálové (mléčné) variantě pro příjemné rozptýlené světlo. Světlík lze doplnit o elektricky ovládanou plisovanou roletu FMG.

Poslední aktualizace 28. 10. 2021